Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset
ENVIE losjonas, atstatantis plaukų struktūrą ampulėse 10x10 ml Padidinti

ENVIE losjonas, atstatantis plaukų struktūrą ampulėse 10x10 ml

Losjonas atstatantis plaukų struktūrą skirtas suteikti didesnės apimties, gyvybingumo bei švelnumo. Priemonė veiksmingai kovoja su laisvųjų radikalų žalingu poveikiu plaukams, turi antioksidacinių savybių. Losjonas suteikia plaukų struktūrai veiksmingo atstatomojo proceso, efektyviai ir greitai veikia, suteikia tinkamą apsaugą plaukams ir galvos odai dažymo ir šviesinimo procedūrų metu. Priemonės poveikis matomas ir jaučiamas jau po pirmo panaudojimo. Losjoną nedideliame kiekyje galima naudoti ir maišant su dažais didesnei apsaugai suteikti.

  • Pažeistiems, besišiaušiantiems plaukams.
  • Atstato plaukų struktūrą, efektyviai ir greitai veikia.
  • Suteikia didesnės apimties, gyvybingumo, švelnumo.
  • Suteikia tinkamą apsaugą plaukams ir galvos odai dažymo, šviesinimo metu.

NAUDOJIMAS:
1. PLAUKŲ STRUKTŪROS ATSTATYMAS - paskleiskite ampulės turinį ant išplautų drėgnų plaukų. Peršukuokite plaukus įvairiomis kryptimis ir masažuokite apie 2 min. Po to nuskalaukite šiltu vandeniu.
2. PLAUKŲ APSAUGA - įpilkite 5 ml priemonės į plaukų dažus ar į permanentinį losjoną, jei procedūrą atliekate pažeistiems plaukams ir tęskite darbą. Atlikus procedūrą ir išskalavus plaukus vandeniu, paskleiskite likusį kiekį losjono plaukuose, palaikykite 2 min. ir nuskalaukite šiltu vandeniu.

INGREDIENTAI: Alcohol denat., Propylene Glycol, Myristal Alcohol, Cetrimonium Chloride, Parfum, Cinnamyl Alcohol,  Benzyl Salicylate, Amyl Cinnamal, Saccharomyces / silicon ferment, Saccharomyces / magnesium ferment, Saccharomyces / copper ferment, Saccharomyces / iron ferment, Saccharomyces / zinc ferment.

SAUGOS INFORMACIJA: saugoti, kad nepatektų į akis. Saugoti nuo vaikų. Tik profesionaliam naudojimui.

GALIOJIMAS: produktas galioja 12 mėnesių nuo atidarymo.

GAMINTOJAS: iemme s.r.l.


Prekės kodas: EN408
Barkodas: 803261883378

20,50 €

6 Kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Prekė pridėta prie palyginimų.