Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset
Intensive antakių ir blakstienų dažymo RINKINYS ryškiai juodas DEEP BLACK Padidinti

Intensive antakių ir blakstienų dažymo RINKINYS ryškiai juodas DEEP BLACK

Rinkinį sudaro:
• 1 x blakstienų ir antakių dažai (20ml)

Dažai skirti antakių ir blakstienų dažymui. Gamintojas garantuoja kokybišką ir ilgai išliekantį rezultatatą. Apsilankykite gamintojo internetinėje svetainėje www.biosmetics.de ir atidžiai peržiūrėkite videomedžiagą apie produktų naudojimą.
NAUDOJIMAS: naudodami specialią mentelę, sumaišykite dažus (1,5-2 cm) ir oksidatorių (2-4 lašus). Gauta emulsija turėtų būti ne per skysta, kad nevarvėtų nuo mentelės ir ne per tiršta, kad būtų patogu tepti.
INGREDIENTAI:  Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, p-Phenylenediamine, Oleamide DEA, Sodium Cetearyl Sulfate, m-Aminophenol,  Helianthus Annuus Seed Oil, Ammonium Hydroxide, Lanolin, Parfum, Sodium Sulfite, 2,6-Diaminopyridine, Limonene, Linalool, Citral, Geraniol
SAUGOS INFORMACIJA: SVARBU! Naudoti skirta tik profesionalams. Sudėtyje yra toulendiamino ir fenildiamino. Gali sukelti alerginę reakciją, todėl rekomenduojama atlikti alerginį testą. Sudirgus odai (paraudus, niežti) nuplauti vandeniu ir nutraukti procedūrą. Kartoti procedūrą tik pasitarus su medikais. Dažams pakliuvus į akis, reikia tuoj pat išskalauti vandeniu. Dirbant mūvėti tinkamas pirštines. Saugoti nuo vaikų. Dažų sudėtis nurodyta ir informaciniame lapelyje pakuotės viduje.
GALIOJIMAS: produktas galioja 3 mėnesius nuo atidarymo.

• 1 x aktyvatorius 3% (20 ml)
Kreminis aktyvatorius, skirtas naudoti kartu su Intensive dažais antakiams ir blakstienoms. Veikia švelniai ir neerzina odos. Naudoti skirta tik profesionalams. Sudėtyje yra vandenilio peroksido. Saugotis, kad nepakliūtų į akis. Pakliuvus į akis, reikia tuoj pat išskalauti vandeniu. Dirbant mūvėti tinkamas pirštines. Saugoti nuo vaikų.
NAUDOJIMAS: sumaišykite 2cm dažų su 6 lašais kreminio oksidanto.
INGREDIENTAI: Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Paranum Liquidum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Glycerin, Etidronic Acid
SAUGOS INFORMACIJA: naudoti skirta tik profesionalams. Sudėtyje yra vandenilio peroksido. Saugotis, kad nepakliūtų į akis. Pakliuvus į akis, reikia tuoj pat išskalauti vandeniu. Dirbant mūvėti tinkamas pirštines. Saugoti nuo vaikų.
GALIOJIMAS: produktas galioja 6 mėnesius nuo atidarymo.

• 1 x trumpas dažų teptukas
• 1 x maišymo dubenėlis
• Supakuotas į patogią dėžutę!

GAMINTOJAS:
 Biosmetics GmbH
 


Prekės kodas: IN499
Barkodas: 426027297055

11,90 €

17 Kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Prekė pridėta prie palyginimų.