Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset
Intensive antakių ir blakstienų dažai rudi BROWN 20 ml Padidinti

Intensive antakių ir blakstienų dažai rudi BROWN 20 ml

Dažai skirti antakių ir blakstienų dažymui kirpyklose. Dažų spalvos yra: ryškiai juoda, juoda, mėlynai juoda, grafito, ruda, šviesiai ruda, natūrali. Gamintojas garantuoja kokybišką ir ilgai išliekantį rezultatatą. Apsilankykite gamintojo internetinėje svetainėje www.biosmetics.de ir atidžiai peržiūrėkite videomedžiagą apie produktų naudojimą.

NAUDOJIMAS: naudodami specialią mentelę, sumaišykite dažus (1,5-2 cm) ir oksidatorių (2-4 lašus). Gauta emulsija turėtų būti ne per skysta, kad nevarvėtų nuo mentelės ir ne per tiršta, kad būtų patogu tepti. Priemonę ruoškite prieš pat procedūrą. Patogiai pasodinkite klientą ir lengvai atloškite jo galvą, kad būtų patogu dirbti. Negalima galvos atlošti per daug, tarsi gulimoje padėtyje. Blakstienos ir antakiai nuvalomi putomis makiažui nuvalyti, po blakstienomis, ant apatinio akies voko, patepto kremu, uždėkite blakstienų lapelius. Kremas neleis lapeliams slankioti. Lapeliai prispaudžiami ir lygiai uždedami prie pat blakstienų. Klientui užsimerkus paruošti dažai specialia mentele arba teptuku atsargiai ir negausiai tepami ant blakstienų. Įsitikinkite, kad dažais tiksliai padengėte visas blakstienas, nuo šaknų iki galiukų ir nuo vieno krašto iki kito. Kol klientė užsimerkusi ir veikia dažai, galima ta pačia arba šviesesne spalva dažyti antakius. Dažant antakius vengti odos nudažymo. Nudažytą odą reikia tuoj pat nuvalyti. Dažų veikimo laikas dažant blakstienas yra 10 min., o antakius- 3 minutės, tačiau dirbant su rudomis ar grafito spalvomis, rekomenduojama laiką trumpinti. Pasibaigus veikimo laikui, antakius reikia nuvalyti vata, po to valyti vata sudrėkinta vandeniu ir muilu, o vėliau galima odos nudažymą pašalinti dažų valikliu. Blakstienų lapelius reikia nuimti keliant juos į viršų. Likusius ant blakstienų dažus būtina atsargiai nuplauti vandeniu naudojant vatą; akys tuo metu turi būti užmerktos.

INGREDIENTAI:  Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Oleamide DEA, p-Phenylenediamine, m-Aminophenol, Sodium Cetearyl Sulfate, Helianthus Annuus Seed Oil, Ammonium Hydroxide, Resorcinol, Lanolin, Parfum, Sodium Sulfite, p-Aminophenol,  Limonene, Linalool, Citral, Geraniol

SAUGOS INFORMACIJA: SVARBU! Naudoti skirta tik profesionalams. Sudėtyje yra toulendiamino ir fenildiamino. Gali sukelti alerginę reakciją, todėl rekomenduojama atlikti alerginį testą. Sudirgus odai (paraudus, niežti) nuplauti vandeniu ir nutraukti procedūrą. Kartoti procedūrą tik pasitarus su medikais. Dažams pakliuvus į akis, reikia tuoj pat išskalauti vandeniu. Dirbant mūvėti tinkamas pirštines. Saugoti nuo vaikų. Dažų sudėtis nurodyta ir informaciniame lapelyje pakuotės viduje.

GALIOJIMAS: produktas galioja 3 mėnesius nuo atidarymo.

GAMINTOJAS: Biosmetics GmbH


Prekės kodas: IN103
Barkodas: 426027297003

4,95 €

17 Kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Prekė pridėta prie palyginimų.