Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset
PR DETOX ENERGISING RINKINYS 250 ml šampūnas + 100 ml kondicionierius Padidinti

PR DETOX ENERGISING RINKINYS 250 ml šampūnas + 100 ml kondicionierius

1. Previa Energising Shampoo šampūnas nuo plaukų slinkimo
Energizuojantis šampūnas nuo plaukų slinkimo švelniai valo plaukus ir galvos odą stiprina plaukus ir stabdo plaukų slinkimą. Šampūno sudėtyje esančios veikliosios medžiagos arbatmedžio aliejus, hidrolizuotų gražgarsčių lapų ekstraktas ir organinės kilmės Albos triufelių kompleksas gerina ir stimuliuoja galvos odos mikrocirkuliaciją ir didina jos elastingumą. Be parabenų.
NAUDOJIMAS: tolygiai paskirstykite nedidelį kiekį šampūno ant drėgnų plaukų, švelniai įmasažuokite ir kruopščiai išskalaukite.

2. Previa Energising Leave-in Lotion kondicionierius nuo plaukų slinkimo
Energizuojantis nenuplaunamas kondicionierius nuo plaukų slinkimo stiprina plaukų šaknis ir skatina natūralų plaukų ataugimą. Kondicionieriaus sudėtyje esančios veikliosios medžiagos arbatmedžio aliejus, hidrolizuotų gražgarsčių lapų ekstraktas ir organinės kilmės Albos triufelių kompleksas gerina ir stimuliuoja galvos odos mikrocirkuliaciją ir didina odos elastingumą. Be parabenų.
NAUDOJIMAS: tolygiai paskirstykite nedidelį kiekį kondicionieriaus ant švarių, rankšluosčiu nusausintų plaukų purškiant 1-2 cm atstumu, nenuplaukite.
 


Prekės kodas: PREXT05/0000
Barkodas: 803299366123

31,90 €

3 Kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Prekė pridėta prie palyginimų.