Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset

PREKIŲ PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE!

PRISTATYMO KAINA

Elektroninėje parduotuvėje 
www.meistropasaulis.lt perkant prekių daugiau kaip už 25 EUR, prekes Lietuvos teritorijoje Jums pristatysime NEMOKAMAI. Perkant prekių už mažiau negu už 25 EUR, prekių pristatymo kaina Lietuvos teritorijoje yra 2,90 EUR (Išskyrus Kuršių Neriją). Ši suma bus įskaičiuota į bendrą užsakymo sumą, kuri bus matoma išrašytoje sąskaitoje-faktūroje.  Prekių pristatymo į Kuršių Neriją kaina 40 EUR.

PRISTATYMO TERMINAI IR LAIKAS
Visas prekes pristato kurjerių tarnyba VENIPAK Jūsų užsakymo informacijoje nurodytu adresu. Siuntos klientams yra pristatomos darbo dienomis nuo 8 ir 17 val. Konkrečios pristatymo valandos nurodyti kurjeriui nėra galimybės. Jeigu atsiskaitote per el. bankininkystės platformą, prekes pristatysime per 1–3 darbo dienas skaičiuojant nuo tos dienos, kuomet matysime Jūsų pavedimą mūsų sistemoje. Jeigu atsiskaitote grynaisiais kurjeriui, prekes pristatysime jau kitą darbo dieną iš karto po to, kai sistemoje matysime Jūsų užsakymą.

MEISTRAMS

Šioje elektroninėje parduotuvėje nėra matomi techniniai produktai, bei kitos prekės skirtos tik profesionalams, tad norėdami matyti visą asortimentą bei meistro kainas, rašykite į  info@meistropasaulis.lt arba skambinkite tel. +370 37 207791 ir mes Jus prijungsime prie savo klientų duomenų bazės bei profesionalams skirtos pardavimų sistemos. Jeigu jau esate mūsų klientas ir turite prisijungimus, ieškokite formos skiltyje MEISTRAMS.

Pristatymo kaina MEISTRAMS Lietuvos teritorijoje yra 2,90 EUR (Išskyrus Kuršių Neriją). Ši suma bus įskaičiuota į bendrą užsakymo sumą, kuri bus matoma išrašytoje sąskaitoje-faktūroje.  Prekių pristatymo į Kuršių Neriją kaina 40 EUR. Perkant prekių daugiau kaip už 60 EUR, prekes Lietuvos teritorijoje Jums pristatysime NEMOKAMAI.

VADYBININKŲ KONTAKTAI:
VALDEMARAS +370 677 70263
DANUTĖ +370 671 23124
ARVYDAS +370 606 63077


Prekė pridėta prie palyginimų.