Sausi šampūnai – puiki išeitis ne tik norint sutaupyti laiko, tačiau ir tuomet, kai galvos oda pernelyg greitai susiriebaluoja. Sausas šampūnas sugeria nešvarumus ir riebalų perteklių, esantį ant plaukų paviršiaus nenaudojant vandens. Gaivos pojūtis ir vėl pajaučiamas vos per kelias minutes!

Sauso šampūno naudojimo privalumai:

 • Dažnas galvos plovimas alina plaukus, sausina galvos odą ir pašalina iš jos drėgmę ypač turint tam tikrą plaukų tipą. Pavyzdžiui jeigu Jūsų plaukai šiurkštūs ir sausi, garbanoti, stori, trapūs, rekomenduojama galvą plauti kuo rečiau. Tuo tarpu sausas šampūnas prailgina švarių plaukų efekto laikotarpį, todėl Jums nereikia taip dažnai plauti galvos kaip anksčiau.
 • Norite ilgiau išlaikyti šukuoseną bei plaukų stilių, kurį Jums visai neseniai sukūrė plaukų stilistas? Dažnai po galvos plovimo, šukuosena nebeatrodo tokia pat graži kaip „lyg ką tik iš grožio salono“. Sausas šampūnas puiki išeitis išlaikyti šį pojūtį bei norimą plaukų stilių ilgiau nei įprastai!
 • Ne paslaptis, jog dažnai plaunant galvą, plaukai praranda blizgesį, dažytų plaukų spalva blunka ir ilgainiui tampa nebe tokia gyvybinga. Tačiau pakeisdami įprastą plaukų šampūną į sausą Jūs galite išsaugoti spalvą ilgiau ir prailginti laiką tarp plaukų dažymų.
 • Dažnai moterys ar vyrai turintys sausus plaukus susiduria su greito kvapų įsigėrimo į plaukus problema, o jeigu tam tikrose patalpose kvapai nėra itin malonus, plaukų kvapas pradeda kelti diskomfortą. Tačiau neverta plauti galvos tam, kad pašalintumėte kvapus. Sausas šampūnas ne tik greitai atkurs malonų plaukų kvapą ir suteiks atsinaujinimo pojūtį.
 • Sausas šampūnas ne tik atgaivina plaukus, suteikia malonaus kvapo, švaros ir gaivos pojūtį, tačiau taip pat suteikia ir apimties. Užpurškus sauso šampūno ant šaknų bei plaukų, jis akimirksniu suteiks Jūsų plaukams struktūros bei apimties.
 • Sausas šampūnas tinka ne tik riebiai galvos odai. Tokį šampūną galite naudoti kaip priemonę, kuri leidžia pakoreguoti šukuoseną. Sudrėkinkite plaukus, užpurkškite sauso šampūno ir modeliuokite plaukus naudodami plaukų džiovintuvą.
 • Naudodami sausą šampūną Jūs sutaupote laiko. Tai puiki pagalba, vėluojantiems arba tiems, kurių namiškiai būdami vonioje dažnai sutrumpina Jūsų pasiruošimo laiką, o pilno galvos plovimo procesui laiko nebelieka!
 • Dažnai galvos oda suerzinama, o galbūt Jūsų galvos oda jautri? Sausas šampūnas turi šaldomųjų savybių, tad papurškus jo, galvos oda akimirksniu atvėsinama ir nuraminama.

 

Kaip naudoti sausą šampūną?

Nors ir sauso šampūno naudojimas užima kur kas mažiau laiko tačiau rekomenduojama atsižvelgi ir į tai kaip tokį šampūną reikėtų naudoti teisingai.

NAUDOJIMAS: stipriai išplakite buteliuką prieš naudojimą. Purkškite tiesiai ant sausų plaukų pradedant nuo šaknų ir vėliau purškiant ant likusių plaukų. Prieš tai plaukų dalis galite atskirti segtukais, tam, kad šampūnas pasiektų reikiamas vietas. Įmasažuokite sausą šampūną į šaknis. Iššukuokite ir modeliuokite plaukus.

Keli patarimai naudojant sausą šampūną:

 • Nepurkškite per arti. Taip produktais geriau pasiskirstys ant plaukų.
 • Mažiau yra daugiau. Pernelyg daug sauso šampūno gali sumažinti Jūsų plaukų gyvybingumą, plaukai atrodys sukritę. Visuomet galite užpurkšti priemonės daugiau.
 • Sausą šampūną rekomenduojama naudoti tik ant sausų plaukų.
 • Nepurkškite šampūno iš kart po pirmojo purškimo, leiskite absorbuotis ant galvos odos palaukdami kelias minutes.
 • Venkite priklausomybės! Sausas šampūnas yra veiksminga laiko taupymo priemonė, tačiau reguliarios šampūnai ar kondicionavimo valikliai yra būtini ilgalaikei plaukų priežiūrai bei jų grožiui! Naudokite sausą šampūną ne dažniau nei 3 kartus iš eilės!