Nauji NASHI BACKWASHING linijos produktai sukurti pagal individualius klientų poreikius. Šią liniją sudaro 5 skirtingi šampūnai:

  • Nashi Armonia – mažina galvos odos sudirgimus, subalansuoja ir atstato pusiausvyrą
  • Nashi Refresh Silver – ne tik atgaivina pavargusius plaukus, padidina blizgesį, bet ir šalina gelsvus atspalvius plaukuose
  • Nashi Post Color – atgaivina plaukų spalvą bei padeda ilgiau išlaikyti spalvos gyvybingumą plaukuose
  • Nashi Mass Solution – ši linija ne tik suteikia norimos plaukų apimties, bet ir atgaivina galvos odą, sustiprina plaukus nuo pat šaknų  bei palengvina natūralų plaukų augimą. Idealiai tinka silpniems ir ploniems plaukams
  • Nashi Capixyl – energizuojanti linija, kuri stabdo plaukų slinkimą, sureguliuoja galvos odos riebalų išsiskyrymą bei atkuria natūralų galvos odos balansą

Pamiršk galvos odą kamuojančias problemas ir atrask sau tinkantį produktą

NASHI ARMONIA 

Nashi Armonia šampūnas su argano ir linų sėmenų aliejais mažina galvos odos sudirgimus ir subalansuoja galvos odą. Šampūno sudėtyje esantys augaliniai ekstraktai (japoninės kamelijos, granatų, dilgėlių, Sičuano pipirų, gelsvosios lelijos) suteiks malonius švaros ir gaivos pojūčius. Be alergenų, visapusiškai subalansuotas visų tipų plaukams. Be parabenų, fosfatų, PPG, EDTA, silikonų.

KAINA: 250ml - 21€

NASHI REFRESH SILVER 

Nashi Refresh Silver šampūnas skirtas šviesiems plaukams, šalina gelsvus atspalvius, atgaivina ir dar labiau išryškina plaukų blizgesį. Tinka natūraliai šviesiems, šviesintiems, žiliems plaukams. Be parabenų, fosfatų ir PPG.

KAINA: 250ml - 21€

NASHI ARGAN CAPIXYL 

Energizuojantis Nashi Argan šampūnas su CapixylTM medžiagų kompleksu, augalinės kilmės kamieninėmis ląstelėmis ir argano aliejumi padeda sumažinti plaukų slinkimą, sureguliuoja galvos odos riebalų išsiskyrymą, atkuria natūralų galvos odos balansą. Tinka ir jautriai odai. Galima naudoti kasdien. Be parabenų, sulfatų, fosfatų, natrio chlorido.

KAINA: 200ml - 17,50€

Intensyvaus poveikio 30 naktų programa plaukų slinkimo prevencijai su patentuotu CapixylTM medžiagų kompleksu ir augalinės kilmės kamieninėmis ląstelėmis. Capixyl tai augalinės kilmės medžiagų kompleksas, kuris suaktyvina plaukų šaknų veiklą, subalansuoja deguonies įsisavinimą ir atkuria idealias sąlygas plaukų augimui. Programą sudaro 4 ampolės specialaus serumo, kuris skirtas naudoti nakties metu, kuomet veikliosios medžiagos greičiau įsisavinamos. Priemonių sudėtyje esančios kamieninės ląstelės atkuria, atgaivina susilpnėjusių folikulų veiklą ir tokiu būdu padeda sustabdyti plaukų slinkimą. Po 4 savaičių programos naudojimo plaukai nustoja slinkti ir atrodo taip, kaip anksčiau. Programa rekomenduojama esant sezoniniam ar kitokio pobūdžio plaukų slinkimui, du kartus per metus - pavasarį ir rudenį, kuomet plaukai linkę susilpnėti. Be parabenų, sulfatų, fosfatų, natrio chlorido.


KAINA: 20ml*4 - 62,50€

NASHI MASS SOLUTION 

Nashi Mass Solution šampūnas silpniems ir ploniems plaukams praturtintas organinės kilmės veikliosiomis medžiagomis stiprina plaukus nuo pat šaknų, sumažina jų slinkimą. Sudėtyje yra daug veikliųjų medžiagų (organinės kilmės argano, japoninės kamelijos, linų sėmenų aliejų, cinamono, afrikinės kigelijos, šalavijo ir ginkmedžio), kurios gerina galvos odos mikrocirkuliaciją, stiprina galvos odos lipidinį barjerą, pašalina nešvarumus, kurie užkemša poras ir neleidžia odai kvėpuoti. Galingas aminorūgščių kompleksas (valinas, kofeinas, histidinas, metioninas ir argininas) įsiskverbia į plaukus ir užpildo juos reikalingomis medžiagomis. Be parabenų, sulfatų, fosfatų, natrio chlorido.

KAINA: 250ml - 26,50€

Nashi Mass Solution purškiama priemonė silpniems ir ploniems plaukams atgaivina galvos odą ir padeda sustiprinti plaukus nuo pat šaknų, palengvina natūralų augimą. Sudėtyje yra daug veikliųjų medžiagų (organinės kilmės argano, japoninės kamelijos, linų sėmenų aliejų, hesperedino ir rausvujų bijūnų ekstrakto), kurios pagerina galvos odos mikrocirkuliaciją, stiprina galvos odos lipidinį barjerą, pašalina nešvarumus, kurie užkemša poras ir neleidžia odai kvėpuoti. Galingas aminorūgščių kompleksas (valinas, kofeinas, histidinas, metioninas ir argininas) įsiskverbia į plaukus ir užpildo juos reikalingomis medžiagomis. Be parabenų, PPG ir PEG.

KAINA: 100ml - 39€

Daugiau apie Nashi Argan prekinį ženklą bei produkciją Facebook puslapyje:

https://www.facebook.com/Nashi-Argan-Lithuania-1401969333466968/