Suteikite galimybę plaukams atskleisti ir papildyti Jūsų asmenybę. Būkite tokia, kokia esate iš tikrųjų!

 • 11 madingų atspalvių, o 3 iš jų neoniniai ir šviečia UV šviesoje! 
 • Gelinės konsistencijos dažai, kurie tolygiai tepasi ir tolygiai įsiskverbia į plaukus
 • Ilgai išliekantis spindesys
 • Veganiška formulė - BE AMONIAKO
 • Beveik dvigubai didesnė talpa - 120 ml 
 • Išsilaiko net iki 20 plovimų!

Color Mask Art - tai patobulinta Color Mask Paint versija. Tai visiškai saugūs, naujos kartos tiesioginių pigmentų dažai be amoniako, kurių sudėtyje gausu spalvos pigmentų. Šie pigmentai sukimba su plauko paviršiumi skirtingai nei kiti ilgalaikiai dažai, kurie įsiskverbia į vidinę plauko struktūrą ir taip daug labiau pažeidžia plauką.

Lyg tiesiai iš dailininko spalvų paletės - Color Mask Art Gemstones kolekcija – tai 11 gaivių ir sodrių atspalvių, kurie dėl brangakmenius primenančio švytėjimo, nuo šiol pavadinti jų vardais! Color Mask Art plaukų dažus galite maišyti tarpusavyje ir jie išlieka net iki 20 plovimų. Ir nuo šiol - tai skirta ne tik jaunimui! Kelios spalvingos sruogos suteiks šukuosenai formą, užbaigtumo, subtilumo bei paryškins asmenybės individualumą. Ryškūs, sodrūs plaukų atspalviai tai madingiausios šio sezono tendencijos ! 

Daugiau spalvingų pavyzdžių ieškokite Instagrame su hashtagu #colormaskart  

Naudingi patarimai:

 1. Ryškiausią rezultatą gausite, tepdami tiesioginių pigmentų dažus „Color Mask Art“ ant nušviesintų plaukų – spalva irgi išliks ilgiau.
 2. Norėdami išskirtinio rezultato, galite sumaišyti kelis  „Color Mask Art“ atspalvius. 
 3. Galutinei spalvai įtakos turi bazinė spalva ir pasirinkta spalva bei jos intensyvumas. 
 4. Plaukų išplovimas giluminio valymo šampūnu prieš tiesioginių pigmentų dažų naudojimą padės spalvai geriau įsigerti.
 5. Prieš tepdami tiesioginių pigmentų dažus, nenaudokite plaukų priežiūros priemonių.
 6. Prieš dažydami visus plaukus, išbandykite dažus nepastebimoje vietoje ties plaukų riba, laikydamiesi naudojimo instrukcijų.
 7. Jeigu Jūsų plaukai įvairiose vietose turi skirtingą atspalvį, tai turės įtakos ir galutiniam dažymo rezultatui.
 8. Spalvos ilgalaikiškumui įtakos turi plaukų tipas ir būklė, ankstesnės procedūros su cheminėmis medžiagomis, naudotos plaukų priežiūros priemonės, galvos plovimo įpročiai ir tai, kiek spalva įsigėrė į plaukus.
 9. Labai prastos būklės ir labai sveikų plaukų spalva išbluks greičiau arba gal net neįsigers, kaip reikėtų. Plaukų būklė turi įtakos tiesioginių pigmentų dažų ilgalaikiškumui ir patvarumui, o spalvai blunkant atspalvis gali greičiau pasikeisti labiausiai pažeistose vietose. 

Ką daryti, kad spalva išliktų ilgiau? 

 • Galvą plaukite vėsiu vandeniu.
 • Naudokite dažytiems plaukams arba, jei plaukai pavargę, šviesintiems plaukams skirtus šampūnus ir priežiūros priemones.
 • Venkite giluminio valymo priemonių.
 • Plaudami galvą, laikas nuo laiko įmaišykite mažą kiekį tiesioginių pigmentų dažų į įprastą plaukų priežiūros priemonę. 
 • Prieš eidami į pirtį, išplautus plaukus uždenkite rankšluosčiu. Užsidenkite plaukus, plaukiodami chloruotame vandenyje.
 • Išplautus plaukus visada džiovinkite fenu.
 • Dirbdami su karštį skleidžiančiomis darbo priemonėmis, naudokite apsaugos nuo karščio priemones. 

 

Color Mask Art tiesioginių pigmentų dažų rezultatai buvo demonstruojami KC Professional Spring/Summer kolekcijos Gemstones pristatymo metu! Jau visai netrukus galėsite įsigyti šias priemones pas mus ir pavasarį pasitikti su ryškesniu įvaizdžiu!