BALAYAGE – šiuo metu viena madingiausių ir populiariausių plaukų šviesinimo technikų visame pasaulyje! Balayage efektas pagyvina plaukus ir jie atrodo tarsi natūraliai apšviesti saulės spindulių. Balayage technikai nėra naudojama folija, todėl dažymo priemonės turi pasižymėti specialiomis savybėmis. Siekiant geriausio rezultato šviesinimo proceso metu, dažų masė turi būti tokia, kad lanksčiai ir tiksliai pasiskirstytų ant plaukų.

 

Su KC Bleach Freestyle galėsite išlaisvinti savo kūrybines idėjas ir jas realizuoti šviesinant! Nenaudojant folijos, patikimai ir lengvai pasieksite gražių rezultatų!

 

KC BLEACH FREESTYLE – guaro gumos pagrindu sukurti šviesinimo milteliai, kuriuos sumaišius su oksidatoriumi, suformuojama kreminės konsistencijos minkšta masė. Ją lengva paskirstyti ant plaukų miliruojant rankomis. KC Bleach Freestyle išdžiųsta paviršiuje tik po panaudojimo – tai reiškia, kad dažymo metu aplinkiniai plaukai neprilimpa prie šviesintų sruogų. Tuo pačiu metu šviesinimo masė išlieka drėgna ant užteptų plaukų siekiant ypač taisyklingo šviesinimo efekto. Masė neiškyla, nesuskystėja ir nepakeičia formos dažymo proceso metu. Priklausomai nuo maišymo santykio, galėsite kontroliuoti šviesinimo masės konsistenciją pagal norimą dažymo techniką ir plaukų struktūrą. 

 

Naudojimas: sumaišykite KC Bleach Freestyle šviesinimo miltelius su KC Oxid oksidatoriumi nemetaliniame inde ir formuokite vientisą masę. Maišymo santykis yra 1:1,5-1:3 priklausomai nuo pasirinktos šviesinimo technikos, pavyzdžiui, Balayage 1:2. Pasirinkite KC Oxid oksidatorių pagal norimą rezultatą: 1,5%, 3%, 6%, 9% ir 12%. Po šviesinimo, išplaukite ir kondicionuokite plaukus geriausiai jų būklę atitinkančiomis priemonėmis.


Parduodama tik meistrams!

Kodas su dėžute: KC2753 
Kodas be dėžutės: KC2754