Kovo 26 d. Kauno Žalgirio arenoje vyko FOUR REASONS HAIR TREND SHOW seminaras, kuris subūrė beveik 400 plaukų stilistų ir kirpėjų iš visos Lietuvos. Seminarą vedė tarptautinio lygio meistrai iš Suomijos - 31 metų patirtį plaukų priežiūros versle sukaupęs ir su pasauliniais prekių ženklais dirbęs Harri Paananen bei vieno Suomijos salono savininkas Tony Koskiluoma-Vaarno. Seminare dalyvavę plaukų stilistai galėjo ne tik stebėti modernius kirpimus, dažymus, bet ir pasižymėti dažymų formules, kuriomis dalinosi treneriai. Meistrai sukūrė ir pademonstravo net 15 naujų ir skirtingų įvaizdžių, o dauguma pokyčių buvo įgyvendinti scenoje žingsnis po žingsnio. Buvo ir trumpų ir ilgesnių kirpimų, tuo tarpu dažymuose daugiausiai vyravo šiltos pastelinės spalvos bei šviesesni rusvi ir klasikiniai rudi atspalviai. Taip pat šis seminaras išsiskyrė tuo, jog buvo atsisakyta avangardo ar konkursinių šukuosenų, kurias dažnai galima išvysti kituose kirpėjams ir stilistams skirtuose renginiuose, visi pademonstruoti kirpimai ir dažymai lengvai pritaikomi praktikoje ir kasdieniniame darbe.

Šalia kirpimų ir dažymų, stilistams buvo oficialiai pristatyti ir naujieji Four Reasons Optima plaukų dažai! Tai visiškai bekvapiai plaukų dažai sukurti pagal profesionalų poreikius ir išsiskiriantys savo kokybe bei organine, veganiška sudėtimi. Suomijoje šie dažai vos per keletą mėnesių sulaukė didelio pasisekimo! 

Dažai pagaminti atkuriamosios ir drėkinamosios Four Reasons HydraRepair™ technologijos pagrindu. kuriai naudojamas augalinės kilmės keratinas ir kolagenas bei praturtinti 3 skirtingų rūšių organinės kilmės maitinamaisiais aliejais, pasižyminčiais vitaminų ir maistinių medžiagų gausa. Four Reasons dažai išsiskiria dideliu spalvų pasirinkimu - paletę sudaro net 5 skirtingos atspalvių serijos bei 98 skirtingos spalvos skirtingiems dažymo poreikiams – žilų plaukų dažymui, šviesinimui bei klasikiniam tonavimui, todėl kiekvienas plaukų stilistas su viena palete gali įgyvendinti kiekvieno savo kliento poreikius! Unikalu dar ir tai, kad dažuose nėra žalios spalvos pigmentų, visi dažai pagaminti rudos spalvos pigmentų pagrindu, kas reiškia, jog dažymo rezultatas bus užtikrintas, o plaukuose nebus nepageidaujamų atspalvių! 

Visiems, kas nespėjo sudalyvauti seminare ir susipažinti su šiais dažais, turime gerų žinių - jau balandžio gale startuojame su FOUR REASONS OPTIMA praktiniais seminarais! Daugiau informacijos čia:

 https://meistropasaulis.lt/NAUJIENOS/naujienos/startuoja-praktiniai-four-reasons-optima-dazymo-seminarai

 

 

 

 

 

daugiau seminaro akimirkų čia