Hari, papasakok, kaip buvo kuriami naujieji dažai?

Naujų dažų idėja gimė prieš 5 metus. Kuomet į rinką įvedėme Luxima plaukų dažus. Nors šie dažai susilaukė didelės sėkmės ir tapo įvertinti geriausių Suomijos ir kitų šalių meistrų, mes pamanėme, kad to neužtenka ir reikia dar šio to daugiau. Luxima dažų negali naudoti visoms paslaugoms, jie švelniai dengiasi  ir skirti daugiau tonavimui. Taigi, atsižvelgdami į rinkos poreikius nusprendėme, jog reikalingi dar vieni dažai, kurie būtų tinkami klasikiniams dažymams. Tačiau tam reikėjo pagalbos, todėl mes apklausėme beveik tūkstantį plaukų stilistų. Norėjome išsiaiškinti, ko jie tikisi iš plaukų dažų ir kokie, jų manymų, turėtų būti idealūs dažai. Na ir tuomet atsižvelgdami į poreikius bei jų įvardintas svarbiausias savybes, pradėjome imtis šių dažų įgyvendinimo.

Ir kaip Jums sekėsi? Kokie tai buvo poreikiai?

Apklausa atskleidė, jog stilistai nori ryškių, sodrių spalvų, maksimalaus padengimo, kuris palengvintų sėkmingus dažymo rezultatus. Dažai taip pat turi atitikti šiuolaikinius reikalavimus – būti be kvapo, be amoniako ir juos turi būti ne tik lengva, bet ir saugu naudoti. Loginė spalvų numeracija turi būti lengvai suprantama, o atspalviai žvilgėti ir spindėti. Būtent visos šios savybės įtrauktos į naujuosius Four Reasons dažus. 

Kiek žinome, šie dažai labai universalūs, tačiau kuriai kategorijai juos labiau priskirtumėte? Ilgalaikiams ar pusiau ilgalaikiams dažams? 

Šie dažai pagaminti naudojant beamoniakę formulę, tačiau jų poveikis toks pats kaip ilgalaikių dažų. 100% žilų plaukų padengimas, sodri, ryški spalva, kas ypač aktualu dažant nuaugusias šaknis. Spalvų linijos yra atskirtos ir turi atskirus pavadinimus, kad būtų paprasčiau pasirinkti reikalingus dažus būtent vienam ar kitam atvejui. Šviesinimo spalvų linija – vienintelė, kuri turi amoniako, norint užtikrinti nepriekaištingą rezultatą ir neutralizuoti gelsvus atspalvius.

Ko dar stilistai gali tikėtis iš šios plaukų dažų linijos?

Ši linija turi ne tik dažus, bet ir aktyvatorius, bei unikalią spalvos išėmimo priemonę. Tai bus greitas ir lengvas būdas pašalinti dažų pigmentus ir paruošti plaukus naujam dažymui ir spalvos pokyčiams. Su šiuo produktu pašalinsite net ir tiesioginius spalvos pigmentus. 

Kodėl dar stilistai turėtų rinktis šiuos dažus?

Tai viskas, ko reikia šiuolaikiniam kirpėjui. Aukšta kokybė, veganiška formulė, nuostabios spalvos, puikus padengimas ir svarbiausia lengvas naudojimas. Be to, Jums nereikia galvoti apie tai, kokio tipo dažus rinktis ilgalaikius ar pusiau ilgalaikius ir šių abiejų tipų dažus laikyti lentynose, nes šie naujos kartos dažai atstoja tiek vieną tiek kitą dažų tipą. Malonus maišymas ir lengvas naudojimas Jums padės dirbti laisviau ir greičiau. Tai modernūs plaukų dažai klasikiniams rezultatams!