Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset

Katalogas

Įjungti filtrai
ENVIE

Prekės ženklas prieš dešimtmetį įkurtas Italijoje, o šiandien gerai žinomas visoje Europoje kaip pirmaujantis dažų, modeliavimo priemonių ir plaukų kaukių gamintojas. ENVIE gali garantuoti savo produktų kokybę ir patikimumą, kadangi bendradarbiauja su Dermatologijos klinika, kur išbandomi produktai, prieš pateikiant juos rinkai. ENVIE dažų bandy...

Prekės ženklas prieš dešimtmetį įkurtas Italijoje, o šiandien gerai žinomas visoje Europoje kaip pirmaujantis dažų, modeliavimo priemonių ir plaukų kaukių gamintojas. ENVIE gali garantuoti savo produktų kokybę ir patikimumą, kadangi bendradarbiauja su Dermatologijos klinika, kur išbandomi produktai, prieš pateikiant juos rinkai. ENVIE dažų bandymo rezultatai parodė, kad jie nedirgina ir neerzina galvos odos. 

Daugiau »

ENVIE 

  • ARGANO LINIJA
  • KERATINO LINIJA
  • PIENO PROTEINŲ LINIJA
  • Kolageno linija
  • VEGAN

    Naujausių plaukų priežiūros tendencijų įkvėpta ir pagal veganišką filosofiją sukurta ENVIE VEGAN plaukų priežiūros produktų linija iš Milano Intercosmetics laboratorijų jau pasiruošus džiuginti kiekvieną gamtos ir natūralumo mylėtoją. Ši produktų linija buvo sukurta atsisakius gyvūninės kilmės medžiagų, parabenų ar SLS (natrio laureto sulfato). Visų produktų formulės sukurtos taip, jog padėtų išvengti odos anomalijų bei atkurti natūralų fiziologinį balansą. Aktyviųjų ingredientų naudojimas bene tik iš augalinės kilmės medžiagų lemia tai, jog produktų linija ne tik saugi bet ir veiksminga. Visų produktų sudėties formulės yra sudarytos iš ypatingų bei vertingų medžiagų. Kiekvienam mūsų turėtų rūpėti, kokiu pagrindu ir kokios sudėties yra sukurti produktai, kuriuos naudojame kiekvieną dieną.

  • ENVIE MEN
  • KITOS PREKĖS

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Prekė pridėta prie palyginimų.