Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset
COLOR MASK PAINT neoksidaciniai dažai

Color Mask Paint – tai neoksidaciniai, tonuojamieji dažai, kurių sudėtyje gausu pigmentų, hidrolizuotų augalų, kviečių, keratino proteinų ir amino rūgščių. Dėl didelio pigmentų kiekio ir ypatingos sudėties Color Mask Paint dažai ne tik padengia plaukus gyvybingomis ir intensyviomis spalvomis, bet juos pamaitina ir suteikia neįtikėtino spindesio....

Color Mask Paint – tai neoksidaciniai, tonuojamieji dažai, kurių sudėtyje gausu pigmentų, hidrolizuotų augalų, kviečių, keratino proteinų ir amino rūgščių. Dėl didelio pigmentų kiekio ir ypatingos sudėties Color Mask Paint dažai ne tik padengia plaukus gyvybingomis ir intensyviomis spalvomis, bet juos pamaitina ir suteikia neįtikėtino spindesio. Priklausomai nuo plauko struktūros, porėtumo, pradinės bazės ir pasirinktos spalvos Color Mask Paint dažai išlieka iki 5–30 plovimų. NAUDOJIMAS: išplaukite plaukus. Tolygiai paskleiskite dažus ant rankšluosčiu nusausintų plaukų. Iššukuokite juos su retomis šukomis. Palaikykite 15–30 min., atsižvelgdami į norimą gauti rezultatą.

Daugiau »

COLOR MASK PAINT neoksidaciniai dažai 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Prekė pridėta prie palyginimų.