Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset
COLOR MASK dažomosios kaukės

Color Mask - tai unikalios intensyvaus veikimo kaukės, atstatančios ir paryškinančios dažytų plaukų spalvą. Color Mask sudėtyje yra vitamino B5 ir keratino derinys, kuris veiksmingai atkuria ir atgaivina chemiškai dažytus ir pažeistus plaukus. Dažytų plaukų švytėjimas ir spindesys akimirksniu sugrįžta. 13 spalvų gali būti maišomos viena su kita,...

Color Mask - tai unikalios intensyvaus veikimo kaukės, atstatančios ir paryškinančios dažytų plaukų spalvą. Color Mask sudėtyje yra vitamino B5 ir keratino derinys, kuris veiksmingai atkuria ir atgaivina chemiškai dažytus ir pažeistus plaukus. Dažytų plaukų švytėjimas ir spindesys akimirksniu sugrįžta. 13 spalvų gali būti maišomos viena su kita, siekiant išgauti pageidaujamą spalvą, kuri tiks būtent Jūsų plaukams. Color Mask yra labiausiai perkama tonuojamoji kaukė Suomijoje, populiari ir tarp klientų, ir tarp kirpėjų.

Daugiau »

COLOR MASK dažomosios kaukės 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Prekė pridėta prie palyginimų.