Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset
COLOR MASK ART tiesioginių pigmentų plaukų dažai

Color Mask Art – tai visiškai saugūs, naujos kartos tiesioginių pigmentų dažai be amoniako. Lyg tiesiai iš dailininko spalvų paletės - Color Mask Art Gemstones kolekcija – tai 11 gaivių ir sodrių atspalvių, kurie dėl brangakmenius primenančio švytėjimo, nuo šiol pavadinti jų vardais! Color Mask Art plaukų dažus galite maišyti tarpusavyje ir jie ...

Color Mask Art – tai visiškai saugūs, naujos kartos tiesioginių pigmentų dažai be amoniako. Lyg tiesiai iš dailininko spalvų paletės - Color Mask Art Gemstones kolekcija – tai 11 gaivių ir sodrių atspalvių, kurie dėl brangakmenius primenančio švytėjimo, nuo šiol pavadinti jų vardais! Color Mask Art plaukų dažus galite maišyti tarpusavyje ir jie išlieka net iki 20 plovimų. Ir nuo šiol - tai skirta ne tik jaunimui! Kelios spalvingos sruogos suteiks šukuosenai formą, užbaigtumo, subtilumo bei paryškins asmenybės individualumą. Plaukų stiliaus individualumas, ryškūs, sodrūs spalvingi efektai plaukuose - tai madingiausia šio sezono tendencija! 

  • 11 madingų atspalvių, o 3 iš jų NEONINIAI ir švyti UV šviesoje! 
  • Veganiška formulė - BE AMONIAKO
  • Gelinė konsistencija - tolygiai tepasi ir puikiai įsiskverbia į plaukus
  • Ilgai išliekantis spindesys 
  • Beveik dvigubai didesnė talpa - 120 ml 
  • Išsilaiko net iki 20 plovimų!
  • Plaukų spalva gražiai blunka toje pačioje atspalvių skalėje (blukdama iš ryškiai raudonos netaps oranžine)
Daugiau »

COLOR MASK ART tiesioginių pigmentų plaukų dažai 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Prekė pridėta prie palyginimų.