Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset

Nashi Argan 

 • Nashi Argan

  #ĮMONĖ Landoll Milano, daugiausia rinkoje žinoma dėl Nashi Argan prekės ženklo, buvo įkurta 1966 m., o 2016 m. šventė savo 50-ies metų jubiliejų. Literatūriškai „Land of dolls“ (liet. „Lėlių kraštas“), Landoll siekia būti vieta, kur kiekviena svajonė apie grožį išsipildo. 
   
  #100% PAGAMINTA ITALIJOJE Socialiai tvarūs aukštos kokybės produktai gaminami šalies viduje, su etikete „100% pagaminta Italijoje”, iš atrinktų geriausių žaliavų. Landoll kontroliuoja kiekvieną gamybos proceso etapą: nuo produkcijos dizaino iki pagaminimo.  Įmonė strategiškai yra įsikūrusi Lombardijos širdyje, kur kiekvienas produktas yra išbandomas, realizuojamas ir patikrinamas prieš paleidžiant į profesionalų rinką. Landoll vadovaujasi atsakingais sprendimais aukštos kokybės socialiai tvarių produktų gamyboje. 
   
  #EKOLOGINIS TVARUMAS Visa gamyboje naudojama energija yra gaunama iš atsinaujinančių vidaus šaltinių. Nuo 2015 m. įmonėje taip pat yra įrengta atvirkštinio osmoso sistema vandens valymui, naudojama visiems procesams. Ši sistema veikimo metu nenaudoja jokių chemikalų! Nashi Argan linijos produktų pakuotės yra pagamintos iš perdirbtų bei perdirbamų medžiagų.   Be to, nuo 2015 m. įmonė remia „Fondo Ambiente Italiano“, siekiant išsaugoti aplinkosaugos ir kultūros paveldą. 
   
  #NASHI ARGAN Nashi Argan prekės ženklas gimė 2010 m. Iš pradžių produkcija Italijos rinkoje buvo tiekiama tik grožio salonams, vėliau neįtikėtinas paklausos augimas paskatino Nashi Argan tapti pirmuoju profesionaliu prekės ženklu mažmeninėje rinkoje ir 2014-aisiais Milane buvo atidaryta pirmoji Nashi Argan parduotuvė. Po Milano sekė Parma, Bergamas, Florencija ir kiti Italijos miestai.  Tarptautiniu mastu, Nashi Argan yra tiekiama išskirtiniams grožio salonams daugiau nei 47-iose šalyse per atrinktus oficialius atstovus – verslo partnerius visame pasaulyje.   
   
  #LENGVA LINIJA Nashi Argan – tai „išmani“ linija, kurią sudaro 5 produktai, tinkantys visų tipų plaukams ir patenkinantys tiek kliento, tiek ir kirpėjo poreikius.  Lengva naudoti kirpėjui ir paprasta pasirinkti klientui. Viena iš priežasčių, neatsiejamai pritraukiančių vartotojus prie Nashi Argan – unikalus aromatas, charakterizuojantis visą produkcijos liniją. 

  #NASHILOVERS Socialinių tinklų pagalba Nashi Argan kasdien palaiko ryšį su savo klientais, išklauso jų poreikius ir augina pasitikėjimą prekės ženklu.  Daugiau nei 300 000 #Nashilover’ių visame pasaulyje! 

 • Nashi Filler Therapy

  NASHI FILLER THERAPY | Plaukų užpildo terapija tai viena labiausiai pažengusi, profesionali plaukus atkurianti sistema skirta pažeistiems, sausiems, žvilgesnį praradusiems, silpniems plaukams. Sistema unikali dėl savo inovatyvios produktų sudėties formulės. Kiekvieno produkto sudėtyje esančios vertingos sudedamosios dalys, tokios kaip kolagenas, augalų kamieninės ląstelės, elastinas, keratinas atkuria plaukus iš vidaus, drėkina, stiprina ir sugrąžina jiems struktūrą, elastingumą bei jaunystę be cheminio įsikišimo. Visi produktai yra BE SULFATŲ, BE FOSFATŲ, BE SODOS CHLORIDO, BE PERABENŲ IR JŲ PRIEDŲ, BE DAŽIKLIŲ.

  NASHI FILLER THERAPY - tai pilnas aukščiausio lygio plaukų atstatymo kompleksas, kuris padeda atkurti plaukų gyvybingumą, elastingumą bei sugrąžinti sveiką plaukų išvaizdą. Plaukų atstatymo kompleksą sudaro plaukų užpildo procedūra atliekama grožio salone su specialiais Nashi Filler produktais, o taip pat poveikio palaikymui – plaukų priežiūrai skirtų produktų naudojimas namuose.

  NASHI FILLER THERAPY | Plaukų užpildo terapiją sudaro:

  1. Plaukų užpildo procedūra skirta pilnam plauko atkūrimui bei atliekama su specialiais tik tai procedūrai naudojamais produktais. Plaukų užpildo terapija sustiprina plaukus, atkuria juos iš vidaus bei giliai maitina. Pilnam plauko atkūrimui gali reikėti 1-3 procedūrų. Procedūros laikas apie 25 minutes.
  2. Express procedūra, kuri atliekama su kitais produktais, skirtais efektyvesnei plaukų priežiūrai grožio salone, procedūros palaikymui. Šį procedūra skirta tuo atveju, jeigu plaukai nėra ypač pažeisti.
  3. Bei poveikio palaikymas namuose su specialiais produktais, kurie skirti prailginti procedūros poveikį, sustiprinti plaukus bei pilnai atstatyti sveiką jų struktūrą.

  NASHI FILLER THERAPY | Plaukų užpildo terapija atkuria plaukų gyvybingumą, suteikia elastingumo bei sugrąžina sveiką plaukų išvaizdą jau po pirmosios procedūros!

 • Nashi Backwashing

  Nauji NASHI BACKWASHING linijos produktai sukurti pagal individualius klientų poreikius. Šią liniją sudaro 5 skirtingi šampūnai:

  • Nashi Armonia – mažina galvos odos sudirgimus, subalansuoja ir atstato pusiausvyrą
  • Nashi Refresh Silver – ne tik atgaivina pavargusius plaukus, padidina blizgesį, bet ir šalina gelsvus atspalvius plaukuose
  • Nashi Post Color – atgaivina plaukų spalvą bei padeda ilgiau išlaikyti spalvos gyvybingumą plaukuose
  • Nashi Mass Solution – ši linija ne tik suteikia norimos plaukų apimties, bet ir atgaivina galvos odą, sustiprina plaukus nuo pat šaknų  bei palengvina natūralų plaukų augimą. Idealiai tinka silpniems ir ploniems plaukams
  • Nashi Capixyl – energizuojanti linija, kuri stabdo plaukų slinkimą, sureguliuoja galvos odos riebalų išsiskyrymą bei atkuria natūralų galvos odos balansą

   

  Pamiršk galvos odą kamuojančias problemas ir atrask sau tinkantį produktą

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Prekė pridėta prie palyginimų.