Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset
EXTRA LIFE DETOX ENERGISING

Plaukų priežiūros priemonės sukurtos plaukų slinkimo prevencijai. Stresas, sutrikusi kraujotaka ir pablogėjęs plaukų svogūnėlių aprūpinimas reikalingomis medžiagomis yra pagrindinės priežastys, dėl kurių plaukai lūžinėja, praranda spindesį, gyvybingumą ir pradeda slinkti. Previa Energising priemonės išlaisvina išorinius plauko sluoksnius nuo tok...

Plaukų priežiūros priemonės sukurtos plaukų slinkimo prevencijai. Stresas, sutrikusi kraujotaka ir pablogėjęs plaukų svogūnėlių aprūpinimas reikalingomis medžiagomis yra pagrindinės priežastys, dėl kurių plaukai lūžinėja, praranda spindesį, gyvybingumą ir pradeda slinkti. Previa Energising priemonės išlaisvina išorinius plauko sluoksnius nuo toksinų ir nešvarumų, aktyvina kraujotaką,  prisotina plaukų svogūnėlius deguonimi ir stiprina plaukų šaknis. Stipresnės plaukų šaknys ir geresnė galvos odos kraujotaka užkerta kelią plaukų slinkimui. Plaukai tampa sveikesni, storesni ir labiau spindintys.

Daugiau »

EXTRA LIFE DETOX ENERGISING 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Prekė pridėta prie palyginimų.