Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset
CURLFRIENDS

Plaukų priežiūros priemonės banguotų plaukų ir garbanų priežiūrai. Su organinės kilmės dumblių riebalų rūgštimis priemonės padeda suformuoti ilgai išsilaikančias, standžias garbanas, neleidžia joms sukristi ir tuo pat metu saugo nuo pasišiaušimo. Dėka sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų aloe vera ekstrakto, makadamijos aliejaus, sojų ir žirnių p...

Plaukų priežiūros priemonės banguotų plaukų ir garbanų priežiūrai. Su organinės kilmės dumblių riebalų rūgštimis priemonės padeda suformuoti ilgai išsilaikančias, standžias garbanas, neleidžia joms sukristi ir tuo pat metu saugo nuo pasišiaušimo. Dėka sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų aloe vera ekstrakto, makadamijos aliejaus, sojų ir žirnių proteinų  priemonės giliai drėkina ir maitina plaukus. Padidintas kiekis drėkinamųjų medžiagų neleidžia apsunkinti plaukų, suteikia garbanoms elastingumo, minkštumo ir žvilgesio.

Daugiau »

CURLFRIENDS 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Prekė pridėta prie palyginimų.